Total ABS, czyli sexy płaski brzuch! Jest to 30 minutowy trening z naciskiem na mięśnie brzucha. Specjalnie dobrane i wyselekcjonowane ćwiczenia, które bez wyjątku zaangażują każdą partię brzucha (mięśnie proste i skośne – górna i dolna część a także mięsień poprzeczny brzucha). Ćwiczenia na płaski brzuch, które proponujemy, są łatwe i pozwolą bez większego wysiłku wyrzeźbić ładną sylwetkę. Dzięki treningowi Total ABS wzmocnisz mięśnie, spłaszczysz brzuch i wysmuklisz talię. Bądz systematyczna i cieprliwa a ćwiczenia przyniosą spodziewane rezultaty!

Stretching czyli rozciaganie, rozluźnianie i oddychanie przy relaksacyjnej muzyce. Regularny stretching pozwoli na długo zachować młodość ciała, a nawet wysmulkić sylwetkę! Rozciąga wszystkie grupy mięśni, uelastycznia je i zwiększa ruchomość stawów. Trening szczególnie polecany osobom, które godzinami pozostają w tej samej, przymuszonej pozycji. Wystarczy 30 minut aby się zrelaksować, odprężyć i zrzucić napięcie po ciężkim dniu.

Zajęcia prowadzi:
Anna Sass

Absolwentka AWF im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, Fizjoterapeutka i naczyciel Wychowania Fizycznego ze spacjalizacją Gimnastyka Korekcyjna. Instruktor Fitness, Kulturystyki i Odnowy Biologicznej, specjalizuje się w adaptowanej aktywności fizycznej szczególnie aktywność kobiet ciężarnych i osób starszych. Od 2009 roku związana z fitnessem, swoje wykształcenie uzupełnia licznymi kursami (m.in. piłki i taśmy Thera Band®, metoda Pilates, aqua-aerobik, ćwiczenia dla kobiet w ciąży i seniorów). Jej rekreacyjne zainteresowania to trening funkcjonalny, Yoga, bieganie i rolki.

Godziny zajęć:

Środa
19:10 – 20:00
Ania Sass