Karolina Myszor

Pasjonatka zdrowego i sportowego stylu życia. Od najmłodszych lat uczęszczała na różnego rodzaju zajęcia sportowe co sprawiło, że pokochała sport i tym sposobem od 10 lat jest sportowcem wyczynowym, specjalizuje się w biegach sprinterskich na 60m, 100m oraz 200m. Studentka dietetyki o specjalizacji sportowej – Dietetyka w Sporcie i Odnowie Biologicznej. Ciężki trening to dla Niej codzienność, stąd zamiłowanie do atletycznych treningów. Do każdego treningu podchodzi z uśmiechem, co stara się również przekazać swoim podopiecznym na treningach Athletic Cardio.

Mariola Jonda

Mariola to dosłownie wulkan energii i optymizmu !!! Mimo przeciwności życiowych ciągle ma uśmiech na twarzy . Jak sama o sobie mówi: jestem matka wariatka. Z Salsą i Kubą związana na stale. Salsy uczyła się u źródeł podróżując po Ameryce Południowej. Od roku łączy salsę z macierzyństwem i zaraża mamy, dzieci mniejszych i większych, miłością do Kubańskich rytmów. Bierze udział w licznych audycjach radiowych i telewizyjnych promując  taniec z dzieckiem w chuście, czyli zaplątaną cubanę. Na łamach Dziennika Zachodniego ogłoszona została mianem MATKI POLKI  2016  z uwagi na inicjatywy jakich się podejmuje. Poza tym  Uwielbia hiszpański. Koordynatorka Katowickiego oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia dla mam: Klub Mamuśki, docenionego za swoją działalność  przez Minister Gospodarki. Dziecko Marioli już trochę podrosło i nie mieści się do chusty, ale mama Mariola pozostała niezmiennie zakochana w tańcu i wprowadzi Was w gorące, południowe rytmy SALSY podczas zajęć CUBANA MUJERES w każdy piątek o 19:10 w FABRYCE ENDORFINY.

Malwina Krystjan

 

 

Maria Puls

nauczycielka jogi, naturoterapeutka, trenerka umiejętności społecznych, socjolożka i politolożka, wykładowczyni akademicka. Podróżniczka. W ramach sekcji jogi AZS UŚ, współorganizowała wyprawy do źródeł jogi- Indii. Praktykuje jogę od roku 2001r. Ukończyła kurs nauczycielski wg metody B.KS. Iyengara w stopniu Introductory II, Instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalnością hatha-joga – AWF Katowice, kurs nauczycielski jogi – Braham Yoga Course i kurs masażu ayurvedycznego w Rishikesh, Indie. Prowadziła zajęcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi w ramach projektu „Razem do celu” współorganizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, a także zajęcia jogi dla dzieci przeprowadzone w ramach Stowarzyszenia na Rzecz Rodziny i Zastępczego Rodzicielstwa-Nowy Dom. Organizatorka wielu imprez poświęconych jodze, prelegentka i instruktorka w ramach takich wydarzeń jak m.in. Joga zamiast porannej kawy, Joga dla par, Joga -sztuka walki ze stresem, Jak przenosić góry, czyli z jogą do matury, Joga drogą do równowagi ciała i ducha i wiele innych. Kierownik i autorka programu studiów podyplomowych Joga w terapii i profilaktyce. W wolnych chwilach maluje i tworzy biżuterię.

Ania Sass

Absolwentka AWF im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, Fizjoterapeutka i naczyciel Wychowania Fizycznego ze spacjalizacją Gimnastyka Korekcyjna. Instruktor Fitness, Kulturystyki i Odnowy Biologicznej, specjalizuje się w adaptowanej aktywności fizycznej szczególnie aktywność kobiet ciężarnych i osób starszych. Od 2009 roku związana z fitnessem, swoje wykształcenie uzupełnia licznymi kursami (m.in. piłki i taśmy Thera Band®, metoda Pilates, aqua-aerobik, ćwiczenia dla kobiet w ciąży i seniorów). Jej rekreacyjne zainteresowania to trening funkcjonalny, Yoga, bieganie i rolki.

Kinga Majchrowska

 

 

Klaudia Brudz

Z wykształcenia projektant sieci i instalacji sanitarnych, z zamiłowania instruktor zajęć Zumba Fitness, Zumba Kids, Fitness oraz Pilates. Na co dzień udaje się jej łączyć dwie prace, by rozwijać umysł i ciało. Taniec i sport od zawsze był jej pasją. Od dziecka związana była z różnymi formami ruchu, takimi jak gimnastyka i zajęcia taneczne dla dzieci, karate kyokushin, pływanie, breakdance. Uczęszczała na liczne zajęcia i warsztaty taneczne z polskimi, jak i zagranicznymi instruktorami. Stale się szkoli i dokształca, żeby podnosić poziom zajęć i wyeliminować z nich nudę. Praca jako instruktor przynosi jej wiele radości, którą stara się przekazać uczestnikom zajęć.

Marta Zofia Kliś

Instruktor aerial jogi, swoją zabawę z grawitacja zaczęłam kilka lat temu od treningów pole dance.  Hatha jogę według metody Iyengara praktykuje od 7 lat. Antigraviti joga, zafascynowała ją od pierwszych zajęć ponieważ stanowi połączenie tych dwóch pasji gdzieś w połowie drogi.
Dalej z uporem dziecka wierzę że nie ma    porażek są tylko nowe doświadczenia.
Życiowo: nie sztuką jest utrzymać porządek, sztuką jest panować nad chaosem.

Daria Kolenda

Od zawsze związana ze sportem, z fitnessem od 2001 r. Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania instruktor fitness. Posiada Licencję „A” EFS u Julio Papi, uczestniczka wielu szkoleń i konwencji. Dla niej trening to nie tylko dobra zabawa i odskocznia od codziennych obowiązków ale również poszukiwanie równowagi, uważne wsłuchiwanie się w swoje potrzeby i profilaktyka zdrowia.

Asia Cichy