Zapraszmy do naszej strefy Body Space!

Body Space to innowacyjne urządzenia likwidujące cellulit i tkankę tłuszczową. Są to urządzenia korzystające z najnowszych osiągnięć medycyny i technologii, charakteryzujące się niemiecką jakością wykonania.

Body Space Vacu to kapsuła, w której szczelnie zamknięta dolna część ciała poddawana jest na przemian działaniu ciśnienia ujemnego (podciśnienia) oraz dodatniego (ciśnienia atmosferycznego).
Dzięki temu zabiegowi pobudzane jest krążenie w układzie krwionośnym i limfatycznym, co przyśpiesza odprowadzenie metabolitów z tkanki tłuszczowej. Dobrze ukrwione warstwy skóry są w stanie dużo szybciej oddać wolne kwasy tłuszczowe niż warstwy słabiej ukrwione. Pobieranie tłuszczu potrzebnego w procesie spalania w mięśniach jest niezależne od tego, które partie mięśni pracują, lecz od obszaru skóry i tkanki podskórnej która jest lepiej ukrwiona w danym momencie.
Równolegle z terapią próżniową odbywa się trening na bieżni bądź stepie. Parametry urządzenia (obciążenie stepu/prędkość i wznios bieżni, próżnia) sterowane są komputerowo i dobierane indywidualnie do każdego klienta. Zaleca się od 12 do 20 zabiegów w jednej serii Według badań naukowych efekty po 20 zabiegach utrzymują się przez wiele miesięcy dzięki którym tracimy zbędną tkankę tłuszczową z okolic ud, brzucha i pośladków a zyskujemy smuklejszą sylwetkę, wzmocnienie mięśni oraz jędrną i bardziej elastyczną skórę.

Body Space Infrared to urządzenie które maksymalnie wspomaga i przyśpiesza efekt wyszczuplania i likwidacji cellulitu. Zdrowy ruch połączony z życiodajnym działaniem podczerwieni. W wyniku treningu na INFRARED następuje podwyższone ukrwienie całego organizmu a co za tym idzie przyśpieszona zostaje przemiana materii. Krew jest środkiem transportu dla substancji odżywczych i tlenu. Więcej substancji odżywczych i tlenu w tkance oznacza podwyższenie spalania i aktywności komórek podwyższona aktywność procesów wewnątrzkomórkowych umożliwia odtransportowanie szkodliwych produktów przemiany materii i zalegających cząstek tłuszczu. Błyskawiczna rozgrzewka, intensywny proces pocenia….. i zbędne kilogramy lecą z prędkością światła, a skóra staje się gładka i aksamitna w dotyku. Półgodzinny trening w urządzeniu InfraRed sprawia, że w trakcie jednego treningu możesz wypocić nawet 2000 kcal. Urządzenie INFRARED penetruje (nagrzewa) skórę aż do warstwy podskórnej przez co:

 • aktywizuje krążenie i przemianę materii
 • wydala trucizny i substancje odpadowe
 • mobilizuje siły obronne organizmu
 • wzmacnia system immunologiczny
 • rozgrzewa mięśnie
 • likwiduje cellulit

Podczerwień wnika głęboko w skórę i tkanki podskórne Dociera do miejsc gdzie, zalegają cząsteczki tłuszczu, trwożąc cellulit Energia cieplna rozbija cząsteczki łuszczu Po zabiegu skóra jest wygładzona, a cała sylwetka szczuplejsza. Zupełnie nowa metoda zwalczania tej dolegliwości przy pomocy urządzenia InfraRad jest obecnie najbardziej skuteczna i daje pewność całkowitego sukcesu pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilości zabiegów (zależnie od stopnia zaawansowania cellulitu, otyłości), stosowania diety oraz wykonywania zaleceń trenera.

Pamiętaj!
Nie ćwicz przed treningiem z BODY SPACE ponieważ w momencie rozpoczęcia kuracji prędkość twojego pulsu powinno być spokojne Jeśli czujesz ze jest podwyższone poczekaj aż się uspokoi, aby wyliczyć dokładną granicy tętna przyczyniającego się to do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Nie wstrzymuj oddechu, oddychaj głęboko i płynnie staraj się regulować swój oddech poprzez wdychanie nosem, i wydychanie ustami, pomaga to bowiem utrzymać regularny puls, także powoduje lepsze dotlenienie organizmu co sprzyja szybszemu spalaniu zbędnej tkanki.

Na każdy trening ważne jest aby posiadać:

 • wygodne sportowe ubranie,
 • wystarczającą ilość wody (ok 0,5 litra),
 • ręcznik w zasięgu ręki, dobre samopoczucie.

Wskazania:

 • Otyłość,
 • Cellulit,
 • Choroba Raynauda (zespół zimnych rąk, stóp).

Przeciwwskazania:

 • Choroby układu krwionośnego (nadciśnienie, choroba wieńcowa, miażdżyca),
 • Stany zapalne żył (żylaki, zakrzepica)